Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Procesory >

AMD Opteron 8220 SE (socket F) Box (w/o fan)

AMD Opteron 8220 SE (socket F) Box (w/o fan)

Cena produktu AMD Opteron 8220 SE (socket F) Box (w/o fan) není známa.

 

Popis produktu AMD Opteron 8220 SE (socket F) Box (w/o fan): Výkonný serverový procesor s dvěma jádry určený pro osmiprocesorové systémy. Podporuje práci v 64 bitovém prostředí, zaručuje ale beproblémovou kompatibilitu se staršími 32 bitovými aplikacemi. Jd... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

AMD Opteron 8220 SE (socket F) Box (w/o fan) - popis

nahoru

Výkonný serverový procesor s dvěma jádry určený pro osmiprocesorové systémy. Podporuje práci v 64 bitovém prostředí, zaručuje ale beproblémovou kompatibilitu se staršími 32 bitovými aplikacemi. Jde se o velmi stabilní procesor s nízkým vyzařováním odpadního tepla a to i při plném zatížení. Je osazen do nového socketu F, který kromě zvětšeného počtu pinů přináší podporu mnoha moderních technologií. Při použití všech osmi těchto procesorů ve specialních serverových deskách tak máte k dispozici výpočetní sílu hned šesnácti velmi výkonných jednotek, který je dostatečný pro provozování téměř libovolné serverové aplikace. Mezi hlavní výhody patří možnost adresovat až 1 TB fyzické paměti, jádro procesoru obsahuje 16 registrů o šířce 64-bitů, což umožňuje zpracovávat větší objemy dat přímo v registrech a není nutný tak častý přístup do paměti, podstatně zvětšená L2 Cache paměť na 1 MB na každé jádro, dvoukanálový paměťový řadič integrovaný přímo do procesoru, což urychlí operace s pamětí až o 20%, delší instrukční pipeline spolu s efektivnějším předpovídáním větvení a skoků v programu a podpora ultrarychlé systémové sběrnice HyperTransport, pracující na frekvenci 1000 MHz. Patice Socket F obsahuje 1207 pinů a je zajímavá tím, že procesor je nyní vybaven pouze kontaktními ploškami a odpružené piny nese základní deska. To přispívá především k nižším výrobním nákladům procesorů, snadnější manipulaci s nimi a vyšší spolehlivosti patice. Navíc je celý procesor v celokovovém provedení, což se odrazí na lepším odvodu tepla do chladiče. Součástí tohoto BOX balení NENÍ chladič. Technické parametry: * revize JH-F2 * DUAL-CORE procesor * cache: L1 128kB/core a L2 1MB/core (celkem L1 256kB a L2 2MB) * frekvence: 2.8 GHz * patice: Socket F (1207) * 64-bit * Max. DDRII - 667MHz * Max. CPU Watts - 120W * Box verze (bez chladiče)

Výrobce AMD

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu AMD Opteron 8220 SE (socket F) Box (w/o fan) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Monitory, Flash disky.

Nejlevnější AMD Opteron 8220 SE (socket F) Box (w/o fan) akční ceny - Levné AMD Opteron 8220 SE (socket F) Box (w/o fan)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější AMD Opteron 8220 SE (socket F) Box (w/o fan) stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější AMD Opteron 8220 SE (socket F) Box (w/o fan) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Procesory.