Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Procesory >

Intel Core 2 Duo T7700 BOX

Intel Core 2 Duo T7700 BOX

Cena produktu Intel Core 2 Duo T7700 BOX není známa.

 

Popis produktu Intel Core 2 Duo T7700 BOX: Intel Technické parametry Model: Modelové označení: Core 2 Duo Patice: Socket 479 Frekvence: Pracovní frekvence [MHz]: 2400 Frekvence systémové sběrnice [MHz]: 800 Cache: Velikost L2 cache [kB]: 4... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Intel Core 2 Duo T7700 BOX - popis

nahoru

Intel Technické parametry Model: Modelové označení: Core 2 Duo Patice: Socket 479 Frekvence: Pracovní frekvence [MHz]: 2400 Frekvence systémové sběrnice [MHz]: 800 Cache: Velikost L2 cache [kB]: 4096 Ostatní parametry: Technologie [µm]: 0,065 Příkon [W]: 34 Popis produktu Řada mobilních procesorů společnosti Intel označená jako Core 2 Duo si stále zachovává pevnou pozizi ve světě výpočetní techniky. Nyní však Intel přichází s revizí této řady a možností zvýšení rychlosti sběrnice (FSB) na 800MHz. Čipy řady Core 2 Duo navazují na úspěchy mobilní řady Core Duo, která díky dvěma jádrům v jednom čipu přinesla výrazný výkonnostní nárůst v oblasti mobilních technologií, přitom si však zachovala vysokou úsporu energie. Mobilní Core 2 Duo druhé revize dosahují maximálního příkonu (TDP) 34 W, nicméně díky možnosti snížení pracovní frekvence je průměrný příkon procesoru řádově nižší. Dosahuje toho nejen díky schopnosti snižovat frekvenci, ale i díky použitému 65 nm výrobnímu procesu a rovněž možností vypínat nepotřebnou část vyrovnávací paměti nebo samotného jádra. Intel Core 2 Duo s modelovým označením T7700 je procesorem se dvěma jádry, z nichž každé pracuje na nominální frekvenci 2.40 GHz (frekvence sběrnice dosahuje 800 MHz). Procesor používá unifikovanou sdílenou vyrovnávací paměť druhé úrovně (tzv. L2 cache) o kapacitě 4 MB (u nižších modelů se můžeme setkat s kapacitou 2 MB). V praxi to znamená, že obě jádra mohou přistupovat ke stejným datům, pokud je ke svým výpočtům potřebují. Mezi nasazenými technologiemi nechybí Enhanced Intel Speedstep technologie, která je zodpovědná za vypínání jednotlivých částí procesoru a tím i za efektivnější provoz a chlazení, přibyla plně 64-bitová podpora instrukcí a čísel a rovněž nová generace sady SSE4. Zajímavá je bezesporu i Dynamic Smart Cache Sizing společně s Deeper Sleep režimem, kdy tato technologie paměťové bloky v případě jejich nečinnosti odpojí a tím ještě více šetří energii. Procesor T7700 je určen pro patici Socket 479, která je shodná se současnými procesory řady Pentium M a Core Duo, pro použití je však nutné mít základní desku či notebook s podporou pro tento procesor.

Výrobce Intel
Modelové označení Intel Core 2 Duo
Socket
Informace o parametru Socket
479
Frekvence jádra
Informace o parametru Frekvence jádra
2.4 GHz
Technologie výroby
Informace o parametru Technologie výroby
65 nm
Počet jader
Informace o parametru Počet jader
2

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Intel Core 2 Duo T7700 BOX užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Monitory, Grafické karty.

Nejlevnější Intel Core 2 Duo T7700 BOX akční ceny - Levné Intel Core 2 Duo T7700 BOX

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Intel Core 2 Duo T7700 BOX stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Intel Core 2 Duo T7700 BOX najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Procesory.