AMD FX-4320

Obrázek není k dispozici

Cena produktu AMD FX-4320 není známa.

 

Popis produktu AMD FX-4320: Popis produktu Generace procesorů AMD platformy Volan je právě tady. Procesor AMD FX-4320 s řadou pokročilých technologií, který je určen pro desktopové počítače, vyráběn pokročilým 32 nm výrobní...  Více informací


AMD FX-4320 - popis

Popis produktu

Generace procesorů AMD platformy Volan je právě tady. Procesor AMD FX-4320 s řadou pokročilých technologií, který je určen pro desktopové počítače, vyráběn pokročilým 32 nm výrobním procesem, který s sebou přinesl opětovné snížení spotřeby a vyšší výkon v podobě vyšší základní frekvence a lepšího taktování. Procesor je v 64bitovém provedení s více jádry.
Procesor AMD FX-4320 je určen pro Socket AM3+. Podporován je dvoukanálový paměťový řadič DDR3. Implementována je také sada funkcí pro vylepšení výkonu, spolehlivosti a zabezpečení virtualizačních prostředí a podporovány jsou samozřejmě úsporné technologie, které zajišťují minimální spotřebu v případě nečinnosti jednotlivých jader. Podporuje instrukční sety SSE, SSE2, SSE3, SSE4, SSE4a včetně MMX a AES. Virtualizační technologie poskytuje spoustu výhod, a to zejména podporu více různých operačních systémů běžících na jednom počítači. Funkce vylepšené antivirové ochrany (EVP) zabraňuje spuštění škodlivého kódu. Procesor též podporuje Hyper Transport technologii.
Model AMD FX-4300 je určen pro patici AM3+ a obsahuje čtyři procesorová jádra, která pracují na frekvenci 4GHz a mohou využívat Turbo frekvence 4.2 GHz. Tato jádra mají k dispozici 2x 2 MB vyrovnávací paměti L2 Cache a 4 MB společné L3 Cache.
Výrobcem udávané TDP procesoru je 95 W a je dodáván v Box provedení s odpovídajícím chladičem.

Dobrý

Navrhnout úpravu

Technické parametry

Počet jader:

4

Pracovní frekvence [MHz]:

4 000

Turbo frekvence [MHz]:

4 200

Patice:

AM3+ socket

Výrobce procesoru:

AMD

Modelové označení:

FX

Patice:

AM3+ socket

Kódové označení:

Vishera

Chladič v balení:

Ano

Frekvence

Pracovní frekvence [MHz]:

4 000

Turbo frekvence [MHz]:

4 200

Cache

Velikost L2 cache [kB] (součet):

4 096

Velikost L3 cache [kB]:

4 096

Ostatní parametry

Technologie [µm]:

0,03

Max. TDP (Thermal Design Power) [W]:

95

Počet jader:

4

Počet vláken:

4

Výrobce AMD
Modelové označení AMD FX
Frekvence jádra
Informace o parametru Frekvence jádra
4 GHz
Technologie výroby
Informace o parametru Technologie výroby
32 nm
Počet jader
Informace o parametru Počet jader
4
Socket
Informace o parametru Socket
AM3+

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu AMD FX-4320 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Grafické karty, Monitory.