Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Procesory >

AMD Opteron 8216(socket F) Box (w/o fan)

AMD Opteron 8216(socket F) Box (w/o fan)

Cena produktu AMD Opteron 8216(socket F) Box (w/o fan) není známa.

 

Popis produktu AMD Opteron 8216(socket F) Box (w/o fan): Výkonný serverový procesor s dvěma jádry určený pro osmiprocesorové systémy. Podporuje práci v 64 bitovém prostředí, zaručuje ale beproblémovou kompatibilitu se staršími 32 bitovými aplikacemi. Jd...  Více informací


AMD Opteron 8216(socket F) Box (w/o fan) - popis

Výkonný serverový procesor s dvěma jádry určený pro osmiprocesorové systémy. Podporuje práci v 64 bitovém prostředí, zaručuje ale beproblémovou kompatibilitu se staršími 32 bitovými aplikacemi. Jde se o velmi stabilní procesor s nízkým vyzařováním odpadního tepla a to i při plném zatížení. Je osazen do nového socketu F, který kromě zvětšeného počtu pinů přináší podporu mnoha moderních technologií. Při použití všech osmi těchto procesorů ve specialních serverových deskách tak máte k dispozici výpočetní sílu hned šesnácti velmi výkonných jednotek, který je dostatečný pro provozování téměř libovolné serverové aplikace. Mezi hlavní výhody patří možnost adresovat až 1 TB fyzické paměti, jádro procesoru obsahuje 16 registrů o šířce 64-bitů, což umožňuje zpracovávat větší objemy dat přímo v registrech a není nutný tak častý přístup do paměti, podstatně zvětšená L2 Cache paměť na 1 MB na každé jádro, dvoukanálový paměťový řadič integrovaný přímo do procesoru, což urychlí operace s pamětí až o 20%, delší instrukční pipeline spolu s efektivnějším předpovídáním větvení a skoků v programu a podpora ultrarychlé systémové sběrnice HyperTransport, pracující na frekvenci 1000 MHz. Patice Socket F obsahuje 1207 pinů a je zajímavá tím, že procesor je nyní vybaven pouze kontaktními ploškami a odpružené piny nese základní deska. To přispívá především k nižším výrobním nákladům procesorů, snadnější manipulaci s nimi a vyšší spolehlivosti patice. Navíc je celý procesor v celokovovém provedení, což se odrazí na lepším odvodu tepla do chladiče. Součástí tohoto BOX balení NENÍ chladič. Technické parametry: * revize JH-F2 * DUAL-CORE procesor * cache: L1 128kB/core a L2 1MB/core (celkem L1 256kB a L2 2MB) * frekvence: 2.4 GHz * patice: Socket F (1207) * 64-bit * Max. DDRII - 667MHz * Max. CPU Watts - 95W * Box verze (bez chladiče)

Výrobce AMD
Modelové označení Amd Opteron
Socket
Informace o parametru Socket
F
Frekvence jádra
Informace o parametru Frekvence jádra
2.4 GHz
Počet jader
Informace o parametru Počet jader
2

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu AMD Opteron 8216(socket F) Box (w/o fan) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Monitory.