Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Procesory >

Intel Core 2 Duo T7250 BOX

Intel Core 2 Duo T7250 BOX

Cena produktu Intel Core 2 Duo T7250 BOX není známa.

 

Popis produktu Intel Core 2 Duo T7250 BOX: Intel Technické parametry Model: Modelové označení: Core 2 Duo Patice: Socket 479 Frekvence: Pracovní frekvence [MHz]: 2000 Frekvence systémové sběrnice [MHz]: 800 Cache: Velikost L2 cache [kB]: 4...  Více informací


Intel Core 2 Duo T7250 BOX - popis

Intel Technické parametry Model: Modelové označení: Core 2 Duo Patice: Socket 479 Frekvence: Pracovní frekvence [MHz]: 2000 Frekvence systémové sběrnice [MHz]: 800 Cache: Velikost L2 cache [kB]: 4096 Ostatní parametry: Technologie [µm]: 0,065 Popis produktu Řada mobilních procesorů společnosti Intel označená jako Core 2 Duo si stále zachovává pevnou pozici ve světě výpočetní techniky. Nyní však Intel přichází s revizí této řady a možností zvýšení rychlosti sběrnice (FSB) na 800MHz. Čipy řady Core 2 Duo navazují na úspěchy mobilní řady Core Duo, která díky dvěma jádrům v jednom čipu přinesla výrazný výkonnostní nárůst v oblasti mobilních technologií, přitom si však zachovala vysokou úsporu energie. Mobilní Core 2 Duo druhé revize dosahují maximálního příkonu (TDP) 34 W, nicméně díky možnosti snížení pracovní frekvence je průměrný příkon procesoru řádově nižší. Dosahuje toho nejen díky schopnosti snižovat frekvenci, ale i díky použitému 65 nm výrobnímu procesu a rovněž možností vypínat nepotřebnou část vyrovnávací paměti nebo samotného jádra. Intel Core 2 Duo s modelovým označením T7250 je procesorem se dvěma jádry, z nichž každé pracuje na nominální frekvenci 2.00 GHz (frekvence sběrnice dosahuje 800 MHz). Procesor používá unifikovanou sdílenou vyrovnávací paměť druhé úrovně (tzv. L2 cache) o kapacitě 2 MB. V praxi to znamená, že obě jádra mohou přistupovat ke stejným datům, pokud je ke svým výpočtům potřebují. Mezi nasazenými technologiemi nechybí Enhanced Intel Speedstep technologie, která je zodpovědná za vypínání jednotlivých částí procesoru a tím i za efektivnější provoz a chlazení, přibyla plně 64-bitová podpora instrukcí a čísel a rovněž nová generace sady SSE4. Zajímavá je bezesporu i Dynamic Smart Cache Sizing společně s Deeper Sleep režimem, kdy tato technologie paměťové bloky v případě jejich nečinnosti odpojí a tím ještě více šetří energii.

Výrobce Intel
Modelové označení Intel Core 2 Duo
Technologie výroby
Informace o parametru Technologie výroby
65 nm
Počet jader
Informace o parametru Počet jader
2
Socket
Informace o parametru Socket
479
Frekvence jádra
Informace o parametru Frekvence jádra
2 GHz

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Intel Core 2 Duo T7250 BOX užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Notebooky nebo Tablety, Web kamery, Monitory.